אביזרי עיגון וקיבוע

אביזרי העיגון והקיבוע הם הפתרון המושלם לעיגון וקיבוע אביזרים שונים. אלה יכולים לכלול מסילות לווילונות, מדפים, רהיטים, כלי בישול וכו’. הפופולריות הגוברת של אביזרים אלה נובעת מהפשטות וההתקנה הקלה שלהם.

מהם אביזרי עיגון וקיבוע

אביזרי עיגון וקיבוע הם כלים המקלים על עיגון חפץ או קיבועו למקומו. הסוג הנפוץ ביותר של עוגנים הם מסמרים, ברגים ומקדחים.

עלינו תמיד לוודא שאנו משתמשים בסוג העוגן המתאים למשטח או לחומר בו אתם מעגנים אותו. המשטח צריך להיות מתכת או עץ קשה. אם אתם משתמשים בחומר רך כמו אריחי קרמיקה, הוא לא יחזיק את משקל העוגן ולכן אינו מומלץ.

סוגים שונים של אביזרי עיגון וקיבוע

אביזרי עיגון וקיבוע הם מרכיב הכרחי לפרויקטי בנייה רבים. ישנם סוגים רבים ושונים של אביזרי עיגון וקיבוע למטרות שונות.

הסוג הראשון הוא אביזרי עיגון וקיבוע מאלומיניום. אביזרים אלו יכולים לשמש לעיגון תומכים של גשרים, אנטנות, צינורות וכו’. יש להם חוזק מתיחה רב כאשר הם מונחים נכון באדמה, כך שהם יכולים לעמוד בעומסים כבדים מבלי לפגוע.

אביזרי עיגון וקיבוע מאלומיניום מושלמים עבור אנשים שצריכים לעגן פריטים לקיר או למשטח אחר, כגון וילונות, וילונות, קולבים, תמונות, מראות ועוד. ניתן להבריג אותם למשטח בעזרת מברג או אקדח מסמרים.

הסוג השני הוא אביזרי העיגון והקיבוע מפלסטיק ומתכת. סוג זה של אביזר יכול להגיע בצורות שונות כגון קונוסים, טבעות או נקודות. הם משמשים גם לתליית פריטים על קירות או משטחים אחרים אך יש לקדוח אותם לתוך המשטח עם מקדחה חשמלית שקודחת חורים תחילה לפני הכנסת אביזר זה לתוכם עם מברג לאחר מכן.

הסוג השלישי הוא אביזרי העיגון והקיבוע מפלסטיק ומתכת. סוג זה של אביזר יכול להגיע בצורות שונות כגון קונוסים, טבעות או נקודות. הם משמשים גם לתליית פריטים על קירות או משטחים אחרים אך יש לקדוח אותם לתוך המשטח עם מקדחה חשמלית.

 

אצלנו ב- D-Fence תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי עיגון וקיבוע לכל מטרה. צוות המומחים שלנו יודע מהם האביזרים המתאימים ביותר לכל תיקון או עיצוב ביתי.

מעוניינים לרכוש אביזרי עיגון וקיבוע לשימוש בביתכם או בחברתכם?

צרו איתנו קשר ומעזור לכם לבחור באביזרים המתאימים לכם מתוך הקטלוג שלנו.

מאמרים נוספים

גדר ירושלמית

גדר ירושלמית היא פתרון לגידור זמני המורכב מרשת מתכת על בסיס פלסטיק, והוא מתאים למגוון רחב של צרכים ופרויקטים. בין אם אתם מארגנים אירוע, מנהלים

קרא עוד »
גדר קלה

גדר קלה

גדר קלה מציעה פתרון גמיש, עמיד, וכלכלי המתאים למגוון יישומים, מתיחום אזורי עבודה ועד הקמת מחיצות באירועים. עם יתרונות ברורים בנוחות השימוש, עמידות בתנאים שונים

קרא עוד »

גדרות ברזל לגינה

הגינה היא המקום המיוחד שלנו שבו אנו מתחברים לטבע ונהנים מהשלווה. כדי לשמור על פרטיות ולהגן על הגינה, גדרות ברזל הן הפתרון המושלם. היתרונות של

קרא עוד »

גדר ברזל מגולוון

גדר ברזל מגולוון היא אחד מהפתרונות המובילים בתחום השמירה וההגנה על קרקע פרטית. היא מספקת ביטחון, שקט נפשי ומראה אסתטי ומקצועי. היתרונות הרבים של גדר

קרא עוד »
                Call Now Button