גדרות מתכת עם בסיס לתשתיות

גדרות מתכת עם בסיס לתשתית משמשות כמחסומי ביטחון ונועדו להכיל בתוכן אנשים. את הגדרות ניתן לראות ברחובות ברחבי הארץ, לרבות באשקלון, בחדרה ובחיפה.

התקנת גדרות אלו היא תופעה שכיחה במרכזים עירוניים ברחבי ישראל. הם מותקנות גם בשטחים ציבוריים כמו פארקים ומדרכות, אבל גם בשכונות כדי להגן על רכוש פרטי מפני גניבות והשחתת רכוש.

יתרונות וחסרונות של גדרות מתכת

גדרות מתכת עם בסיס לתשתית משמשות ליצירת גבול או מחסום. גדר מתכת זו משמשת בדרך כלל בהתייחסות למחסום שהוקם על ידי מדינה או ממשלה. מחסום גבול הוא מחסום פיזי עם דפנות מבוצרות ונבנה על פני גבול בינלאומי ביבשה בין שתי מדינות כדי להגביל את תנועה של אנשים, בעלי חיים וסחורות בין שתי המדינות.

היתרון בשימוש בגדרות מתכת הוא שהן חסכוניות יותר, ומכיוון שיש להן גבהים שונים, ניתן להשתמש בהן כדי להגדיר רמות אבטחה שונות.

החיסרונות בשימוש בגדרות מתכת הם שהן אינן מושכות מבחינה ויזואלית, ובגלל נפחן הן מגבילות את כמות האור הטבעי הנכנס לחלל. כמו כן, הם די כבדות ולכן קשות להתקנה במקומות שקשה להגיע אליהם.

גדרות מתכת עם בסיס לתשתיות לצורכי אבטחה

כשאתם מתקינים גדרות מתכת לצורכי אבטחה, הבסיס עשוי בדרך כלל מבטון או מוטות מתכת. הגובה והצפיפות של גדר המתכת עשויים להשתנות כדי להתאים למצבי אבטחה שונים. חלקם עשויים להגיע לגובה של עד 1.5 מטרים ואחרים עד 0.8 מטרים. ניתן להגדיל את גובה הגדר על ידי הוספת לוחות או מוטות לאורכה להגדלת גובהה, או פשוט להתקין מפלס אחד נוסף על גבי הגדר הקיימת לגובה כולל של 2 מטר.

בחברת D-Fence תוכלו למצוא גדרות מתכת להשכרה או מכירה למקומות שונים בארץ. ביניהם תוכלו לרכוש גדרות מתכת לאשקלון, גדרות מתכת בחדרה וגדרות מתכת בחיפה.

לסיכום, כאשר בוחרים בין גדרות מתכת, פלסטיק או עץ, עליכם להכיר את הצרכים הספציפיים של הנכס שלכם. מתכת חזקה יותר משני החומרים האחרים ולכן קשה יותר לשבור אותה, במיוחד בהתחשב בגובהה ובמשקלה. לכן הבחירה הרצויה תהיה גדרות מתכת עם בסיס לתשתיות.

מחפשים גדרות מתכת באשקלון, גדרות מתכת בחדרה או גדרות מתכת בחיפה?

פנו אלינו עוד היום ונעזור לכם לבחור מתוך הקטלוג שלנו את גדר המתכת המתאימה לצרכים שלכם.

מאמרים נוספים

גדר ירושלמית

גדר ירושלמית היא פתרון לגידור זמני המורכב מרשת מתכת על בסיס פלסטיק, והוא מתאים למגוון רחב של צרכים ופרויקטים. בין אם אתם מארגנים אירוע, מנהלים

קרא עוד »
גדר קלה

גדר קלה

גדר קלה מציעה פתרון גמיש, עמיד, וכלכלי המתאים למגוון יישומים, מתיחום אזורי עבודה ועד הקמת מחיצות באירועים. עם יתרונות ברורים בנוחות השימוש, עמידות בתנאים שונים

קרא עוד »

גדרות ברזל לגינה

הגינה היא המקום המיוחד שלנו שבו אנו מתחברים לטבע ונהנים מהשלווה. כדי לשמור על פרטיות ולהגן על הגינה, גדרות ברזל הן הפתרון המושלם. היתרונות של

קרא עוד »

גדר ברזל מגולוון

גדר ברזל מגולוון היא אחד מהפתרונות המובילים בתחום השמירה וההגנה על קרקע פרטית. היא מספקת ביטחון, שקט נפשי ומראה אסתטי ומקצועי. היתרונות הרבים של גדר

קרא עוד »
                Call Now Button