גדר זמנית

גדר זמנית (גדר ירושלמית) היא פתרון אידיאלי לגידור סביב אתרי בניה כדי לשמור שאנשים לא יכנסו לאזורים מסוכנים. בגדר זמנית (גדר ירושלמית) אפשר להשתמש באירועים שונים לגידור, בתוך מתחם כלשהו לתחימת אזור שלם ומניעת כניסה של מסתננים. הגדר הזמנית מאפשרת לתחום את
השטח הרצוי ביעילות ובקלות רבה. היתרון שלה הוא בזמניות שלה. גדר זמנית (גדר ירושלמית) כשמה כן היא. היא לשימוש זמני, לאירוע חד-פעמי או צורך ספציפי ואין צורך לרכוש אותה. אפשר להשכיר ולהחזיר בתום השימוש. זקוקים לגדר זמנית (גדר ירושלמית)? 

גדר סטנדרט

גדר מחוזקת

גדר נמוכה (גדר קלה)

גדר משולבת איסכורית

יתרונותיה של גדר זמנית

לגדר זמנית יתרונות רבים שהופכים אותה לשימושית ויעילה במיוחד לאירועים שונים, אתרי בניה, בריכות שחיה ומקומות נוספים. מדובר בפתרון נגיש ונוח, חזק ועמיד, לגידור השטח הרצוי. את הגדר הזמנית ניתן לשים בכל מקום ועל כל משטח, גם אם הוא מורכב ואינו ישר, מרוצף או עשוי מחול, אדמה או דשא. 

גדר זמנית היא הגדר הנפוצה ביותר לשימוש. היא איכותית ועומדת בכל תקני הבטיחות הנדרשים. היא אינה יקרה ויעילה מאוד לצרכי אבטחה. ובנוסף, קל ופשוט להתקינה. גדר זמנית ניתן לשכור בגבהים שונים ובאורך משתנה בהתאם לצורך הספציפי של האירוע. 

גדר זמנית נמצאת בשימוש לרוב אצל קבלנים לאתרי בניה ואצל מפיקים ויזמים באירועים. מגדרים סביב שטח האירוע או סביב אתר הבניה וחוסכים בעלויות אבטחה ושמירה שאינן נדרשות באזורים המגודרים.

גדר זמנית לתיחום 

כאשר מפיקים אירוע פרטי או ציבורי, יש לתחום את שטח האירוע באופן מושלם. גדר זמנית היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר לאירוע הדורש תיחום. כך ניתן להעניק לאירוע פרטיות מקסימאלית באירוע קטן ובטחון מרבי באירוע גדול. מה שחשוב הוא שהשטח מוגדר בהתאם לכמות המשתתפים. 

כך גם באתרי בניה. תיחום וסגירה הרמטיים שלא יכנסו אנשים. ברגע שיש גדרות, יש שטח מוגדר וגבולות ברורים. כך, מי שאינו מזומן או שייך או עובד במקום יודע שאינו אמור להיכנס.  גדר זמנית קלה לנשיאה ולהעברתה ממקום למקום.

מחפשים גדר זמנית? פנו לחברת די-פנס (99) בע”מ. בעזרת הגדרות האיכותיות שלנו תוכלו ליהנות מאירוע בראש שקט. הגדרות יגיעו אליכם בבטיחות, במהירות וביעילות. נשמח לענות לכל שאלה, לסייע בבחירת הגדר ולהתאימה לצרכיכם. 

                Call Now Button