גדר לתשתיות וקבלנים

גדר נועדה ליצור חיץ ולמנוע כניסה לשטח מגודר. כאשר מדובר באתר בנייה, לגדר יש מטרה בטיחותית ראשונה במעלה. הפעולה הראשונה שכל קבלן עושה בתחילת הבניה היא לגדר את השטח. בורות, ברזלים, כלי עבודה, חומרי בנין ואינספור סכנות פוטנציאליות שיש למנוע מהציבור לבוא עימן במגע נסגרים באמצעות הגדר.
הגדר מסמנת שאין כניסה, סוגרת פיזית את השטח שאינו מיועד לכניסה ומסמנת שקיימת הפרדה בין פנים לחוץ. אך גדר לתשתיות וקבלנים אינה חייבת להיראות כמפגע אסתטי. נהפוך הוא, במקרים רבים היא משפרת את המראה הכללי של האתר בכך שהיא לא נותנת לבלגן לזלוג החוצה. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על פתרונות השימוש השונים של גדרות.

אילו סוגי גדרות קיימים?
קיימים סוגים שונים של גדרות לייעודים רבים. גדרות גבוהות או נמוכות, המיועדות לשימוש זמני או קבוע, וכמובן סוגי עיגון שונים של הגדרות. גדר פתוחה או גדר רשת מותקנות כדי למנוע מהציבור גישה לאתרי עבודה בהן הדרישות מחמירות, והערכת הסיכונים דורשת התקנת גדר לתשתיות וקבלנים שהרשויות אישרו.
הגדר צריכה לעמוד בעומסים שונים מאתר הבניה כמו גם בעומסים של רוח. השערים בגדר חייבים להיפתח פנימה. גדר פתוחה עומדת על רגליים שהם חלק מהגדר עצמה, היא נתמכת עצמאית וכך נשמרת יציבותה והיא מונחת על הקרקע באופן חופשי.

גדר קשיחה ואטומה
מדובר בגדר זמנית הבנויה מפנלים קשיחים אשר מחוברים זה לזה וכך יוצרים רצף סביב אתר הבניה. בשלב הנחת התשתיות יש לגדר את האזור. הגדר יכולה להגיע כנתמכת באופן עצמאי או להיות מחוברת ליסודות מתאימים כדי שתוכל לעמוד בעומסים שונים. מידות הגדר חייבות להתאים לדרישות הרשויות.
בנוסף, קיימות דרישות נוספות מגדר באתר בנייה: עליה להיות מותאמת להערכת הסיכונים של הרשויות לגבי האתר, לעמוד בעומסים, הלוחות צריכים להיות מחוברים זה לזה אך שאמצעי החיבור כגון ברגים או מסמרים לא יבלטו החוצה. כך גם תמיכות הגדר, אסור שיבלטו החוצה למסלולי ההליכה או הנסיעה.
לקבלת פרטים נוספים על גדר לתשתיות וקבלנים אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת די-פנס (99) בע”מ. תקבלו מאיתנו שירות מקצועי ויעיל ונשמח לענות לכל שאלה. אנו יצרנים של גדרות איכותיות לצרכים וייעודים שונים בענף הבניה.

מאמרים נוספים

גדר ירושלמית

גדר ירושלמית היא פתרון לגידור זמני המורכב מרשת מתכת על בסיס פלסטיק, והוא מתאים למגוון רחב של צרכים ופרויקטים. בין אם אתם מארגנים אירוע, מנהלים

קרא עוד »
גדר קלה

גדר קלה

גדר קלה מציעה פתרון גמיש, עמיד, וכלכלי המתאים למגוון יישומים, מתיחום אזורי עבודה ועד הקמת מחיצות באירועים. עם יתרונות ברורים בנוחות השימוש, עמידות בתנאים שונים

קרא עוד »

גדרות ברזל לגינה

הגינה היא המקום המיוחד שלנו שבו אנו מתחברים לטבע ונהנים מהשלווה. כדי לשמור על פרטיות ולהגן על הגינה, גדרות ברזל הן הפתרון המושלם. היתרונות של

קרא עוד »

גדר ברזל מגולוון

גדר ברזל מגולוון היא אחד מהפתרונות המובילים בתחום השמירה וההגנה על קרקע פרטית. היא מספקת ביטחון, שקט נפשי ומראה אסתטי ומקצועי. היתרונות הרבים של גדר

קרא עוד »
                Call Now Button