השכרת מחסומים לאירועים

השימוש במחסומים וגידור לאירועים הולך וגדל בפופולריות. הסיבה לכך היא שאבטחת האירוע חשובה מאוד. ניתן לשכור את המחסומים והגדרות לאירוע ספציפי, מה שמבטיח הפרדה בין הקהל וההופעה דבר שיכול למנוע אינטראקציות לא רצויות.

קצת על השכרת מחסומים לאירועים

מחסומים הם בדרך כלל מבנים זמניים המוקמים סביב אזור ומשמשים למניעת גישה לציבור הרחב. הם יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, למשל פלדה, ניילון, פוליאסטר.

חלק מהמחסומים מיועדים להרכבה על משטח שטוח, בעוד שאחרים צריכים להיות מותקנים על מוטות. כאשר מדובר על השכרת מחסומים לאירועים ישנם שני סוגים עיקריים: מחסומי אבנט המגיעים בחלקים בודדים וכפולים כאחד; ומחסומים מתקפלים המגיעים בגדלים שונים.

סוגים של מחסומים וגידור לאירועים

גידור הוא חלק הכרחי בתוכנית של כל אירוע כדי לשמור על בטיחות המשתתפים. ישנם סוגים רבים של גדרות המושכרים למטרות שונות, השכרת מחסומים לאירועים יקבע לפי צרכי האירוע.

  • גדרות ליבה קשה: גדרות אלו בנויות מפלדה כבדה ובעלות גובה מוגדר מראש כך שניתן להתאים אותן בקלות. הן מחזיקות מעמד שנים רבות ומתאימות לאירועים בהם הקרקע מרוצפת, כמו פארק. ניתן להתקין אותן במגוון גבהים, אך הגובה הנבחר צריך להתבסס על גובה האדם ממוצע.
  • גדרות ליבה רכות: גדרות אלו בנויות מפלדה קלה יותר ויש להן חורים שנקדחו מראש והרכבה מקדימה מראש לפי מקטעים. הן קלות לתמרון, וניתן להתאים אותן לתנאי קרקע שונים בעזרת שימוש באביזרים. הן מתאימיות לאירועים עם משטחים לא אחידים או בסביבות בהן הקרקע אינה מרוצפת.
  • גדרות אלומיניום: גדרות אלו בעלות מסגרת אלומיניום קלת משקל ועמידה אשר מעוצבת בצורה דמוית רשת. הן יכולות להיות מותקנות על כל משטח והן קלות להתקנה מכיוון שהן מגיעות עם סט שלם של הוראות. הן מתאימות לאירועים עם משטחים לא אחידים או בסביבות בהן הקרקע אינה מרוצפת.
  • גדרות שאינן מפלדה: גדרות אלו בנויות מפלסטיק, PVC או עץ ויש להן חורים שנקדחו מראש וחלקים מורכבים מראש. הן קלות לתמרון, וניתן להתאים אותם כמעט לכל ארוע.

אצלנו ב- D-FENCE תוכלו למצוא סוגים רבים של מחסומים אותם תוכלו להשכיר עבור האירוע הבא שלכם. צוות המומחים שלנו יעזור לכם להתאים את סוג המחסום או הגידור המתאים לאירוע שלכם.

מחפשים השכרת מחסומים לאירועים בחברתכם או בביתכם הפרטי?

צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד.

מאמרים נוספים

גדר ירושלמית

גדר ירושלמית היא פתרון לגידור זמני המורכב מרשת מתכת על בסיס פלסטיק, והוא מתאים למגוון רחב של צרכים ופרויקטים. בין אם אתם מארגנים אירוע, מנהלים

קרא עוד »
גדר קלה

גדר קלה

גדר קלה מציעה פתרון גמיש, עמיד, וכלכלי המתאים למגוון יישומים, מתיחום אזורי עבודה ועד הקמת מחיצות באירועים. עם יתרונות ברורים בנוחות השימוש, עמידות בתנאים שונים

קרא עוד »

גדרות ברזל לגינה

הגינה היא המקום המיוחד שלנו שבו אנו מתחברים לטבע ונהנים מהשלווה. כדי לשמור על פרטיות ולהגן על הגינה, גדרות ברזל הן הפתרון המושלם. היתרונות של

קרא עוד »

גדר ברזל מגולוון

גדר ברזל מגולוון היא אחד מהפתרונות המובילים בתחום השמירה וההגנה על קרקע פרטית. היא מספקת ביטחון, שקט נפשי ומראה אסתטי ומקצועי. היתרונות הרבים של גדר

קרא עוד »
                Call Now Button